Zwiedzanie Poznania

Hotel Max z Lubonia pod Poznaniem swoją ofertę kieruje także do turystów odwiedzających malowniczą stolicę Wielkopolski. Tanie i wygodnie zlokalizowane noclegi pozwolą odkrywać okolice i zwiedzać najpopularniejsze atrakcje regionu. Leżące nad Wartą miasto oferuje nie tylko mnóstwo wartych odwiedzenia zabytków, ale także rewelacyjne obiekty rekreacyjne w postaci jeziora Malta, term czy licznych parków. Na wycieczkę do tej części kraju decydują się zarówno obcokrajowcy, jak i obywatele Polski z bliższych lub dalszych województw.

Hotel Max – noclegi Poznań okolice

Hotel Max to dostępne w atrakcyjnej cenie rewelacyjne noclegi w pobliżu Poznaniu. Okolice miasta, jak na przykład miejscowość, w której znajduje się ten obiekt, są połączone ze stolicą Wielkopolski siecią dróg dla osób poruszających się samochodami. Dodatkowo, w Luboniu działa także stacja kolejowa, która umożliwi dostanie się do ścisłego centrum z pomocą pociągu. Sam hotel mieści się przy autostradzie A2, dzięki czemu ułatwia dojazd klientom z kraju i z zagranicy.

Pokoje 1-osobowe

Dla tych z Państwa, którzy podróżują samotnie, Hotel Max przygotował wygodne pokoje jednoosobowe w atrakcyjnej cenie. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem oraz toaleta, które umożliwią zmycie z siebie trudów dnia czy przygotowanie się do powitania kolejnej doby.

Pokoje 2-osobowe

Pokoje dwuosobowe w hotelu w Luboniu to jedne z najtańszych noclegów, jakie oferuje Poznań i jego okolice. Zostały one wyposażone w prostą lecz wygodną łazienkę, duże łóżko oraz inne meble wypoczynkowe i do przechowywania. Goście mogą także skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w każdym pokoju.

Pokoje 3-osobowe

Atrakcyjną propozycją są także pokoje trzyosobowe, w których mogą wypoczywać małżeństwa z dzieckiem czy podróżujący wspólnie znajomi. W naszym hotelu dbamy o Państwa satysfakcję z pobytu, dlatego wynajmowane pomieszczenia są nieskazitelnie czyste, a wyposażenie cechuje się wysoką jakością wykonania.

Apartament

W apartamencie o podwyższonym standardzie znajduje się klimatyzacja, która uprzyjemni Państwu pobyt, zwłaszcza podczas letnich miesięcy. W starannie wykończonych wnętrzach hotelu goście będą mogli odpocząć po zwiedzaniu Poznania. Nasze noclegi polecamy zarówno osobom odwiedzającym miasto w celach służbowych, jak i w rozrywkowych.

Zarezerwuj!