O hotelu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z usług Hotelu MAX, którego budynek jest wizytówką firmy BUDMAX, jak również miasta Lubonia. Piękną i nowoczesna forma oraz oryginalne wykorzystanie współczesnych materiałów budowlanych wpłynęły na przypisanie naszemu hotelowi nazwy „SZKLANEGO DOMU”.

Hotel położony jest pomiędzy węzłami komunikacyjnymi Komorniki – ok. 4 min. oraz Dębina – 5 min. przy autostradzie A2 – Berlina – Warszawa. Mieścimy się w dogodnym miejscu, zarówno dla turystów, jak i dla gości biznesowych, bowiem od centrum Poznania dzieli na zaledwie 8 km. Oferujemy przestronne pokoje z łazienkami oraz darmowym dostępem do Internetu, wykwintną kuchnię i darmowy parking.

Pokoje EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO, czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki TV, monitory, itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w pokoju EKO!

Dbamy o przyjazną atmosferę, dzięki czemu każdy gość naszego hotelu czuje się wyjątkowy.

W pobliżu hotelu znajduje się Muzeum Martyrologiczne, Wzgórze Papieskie, Kościół Św. Barbary, Kościół Św. Jana Bosko, Sanktuarium Edmunda Bojanowskiego, oraz (co ważne dla każdego klienta) galerie handlowe, markety, bankomaty, apteki, przychodnie, fryzjer i salony kosmetyczne.

Cały Poznań w zasięgu ręki

Zarezerwuj!