Pokoje

Hotel MAX ma do zaoferowania Państwu pokoje komfortowe i nowoczesne. Są to pomieszczenia urządzone w ciepłych kolorach, łączące w sobie prostotę i elegancję.

Do Państwa dyspozycji znajdują się komfortowe pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i apartamenty.

Wszystkie oferowane przez nas pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, WC, a także bezpłatny dostęp do Internetu. Każdy gość znajdzie u nas spokój i wypoczynek po ciężkim dniu pracy czy po wyczerpującej podróży.

Pokoje EKO! Jesteśmy jednym z pierwszych hoteli w Polsce, który oferuje POKOJE EKO. W pomieszczeniach tych nie znajdą Państwo żadnych urządzeń, które mogą emitować szkodliwe dla zdrowia promieniowanie – np. telewizorów czy monitorów. Taki pokój z pewnością pozwoli Państwu wypocząć w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Jednak jeśli nie możesz żyć bez telewizora, na Twoje życzenie Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożyczy Ci odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.

Pokoje, które mają podwyższony standard posiadają także klimatyzację.

Naszym klientom gorąco polecamy wliczone w cenę pobytu w hotelu i podawane w formie szwedzkiego stołu śniadanie.

Stale dążymy do tego, aby móc Państwu zaoferować wysokiej klasy usługi w atrakcyjnej cenie. Nasi pracownicy dbają o to, by każdy z odwiedzających nas gości był odpowiednio obsłużony oraz w pełni usatysfakcjonowany pobytem w naszym hotelu.

Miła atmosfera zapewni Państwu komfort pobytu.

Zarezerwuj!