Restauracja Hotel Max - Luboń

Nasza hotelowa restauracja w Luboniu przyciąga rozmaitością i wyśmienitym smakiem dań, które serwowane są w niezwykle urokliwym wnętrzu. Przygotowane przez nas menu obejmuje zarówno potrawy z kuchni polskiej, jak i innych krajów europejskich.

Za danie popisowe naszej restauracji uważane są zwykle steki z polędwicy wołowej, które podajemy z dodatkiem aromatycznych sosów (kaparowo-oliwkowego, gorgonzoli i pieprzowego).

Pieczołowicie komponujemy receptury potraw i urozmaicamy oferowane smaki, aby zagwarantować naszym gościom wspaniałe wrażenia kulinarne. Po spożyciu kolacji mogą Państwo z kolei udać się na wyborną kawę lub drinka w naszym hotelowym barze.

W okresie letnim zapraszamy również do odwiedzenia naszego ogródka piwnego.

Restauracja otwarta jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00.

Śniadania podajemy od godziny 7:00 do 10:00.

Restauracja Hotelu MAX w Luboniu zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych, szkoleń i bankietów.

Spotkaj się u nas ze swoimi najbliższymi!

Jeśli szukają Państwo jak najlepszego miejsca na rodzinne spotkania, doskonałą sugestią będzie właśnie nasza restauracja. Luboń stanowi jej lokalizację – mieści się ona w obrębie budynku Hotelu Max. Zapewniamy piękny wystrój wnętrza, nieskazitelną czystość oraz swobodną i przyjazną atmosferę. Na stole natomiast znajdą się przygotowane z sercem dania, powstałe z wykorzystaniem świeżych składników oraz z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do naszej restauracji nie tylko na rodzinne obiady, ale również na spotkania ze znajomymi czy też lunch w przerwie od pracy.

Zarezerwuj stolik

tel. +48 61 8104 340

Galeria restauracji

Zarezerwuj!