+48 61 8104 340 hotelmax@hotelmax.com.pl

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Hotel MAX oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy planują wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, wesela, urodziny, chrzciny, przyjęcie komunijne, spotkanie w gronie przyjaciół, stypy, bankiety.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania gości. Nie tylko udostępnimy Państwu naszą piękną i przestronną salę, ale również wzbogacimy ją o wspaniałe dekoracje, dopasowane pod konkretne imprezy okolicznościowe. Luboń leży niedaleko Poznania, dlatego często z naszej oferty korzystają właśnie mieszkańcy tego miasta, jako że zapewniamy pełen profesjonalizm w przystępnej cenie. Przygotujemy pyszne potrawy na Państwa przyjęcie, zajmiemy się instalacją nagłośnienia oraz pomożemy w wyborze zespołu muzycznego.

Organizacja wesel

Zawarcie związku małżeńskiego to wielkie wydarzenie dla całej rodziny, przepełnione radością i tańcem. Wysokiej klasy organizacja wesel w Luboniu stanowi jedną z naszych specjalności, dzięki której jesteśmy znani w Wielkopolsce, dlatego zwykle pary zgłaszają się do nas z dużym wyprzedzeniem, aby nie zabrakło dla nich miejsca w naszym terminarzu.

Stypy

Pogrzeb to zawsze przykre, trudne doświadczenie, dlatego obsługując organizowane przez nas stypy w Luboniu, wykazujemy się wyjątkową wyrozumiałością. Jednocześnie przykładamy wiele uwagi do przygotowywanych potraw i eleganckiego wystroju sali. Gwarantujemy, że niezależnie od rodzaju przyjęcia, z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni jakością naszych usług.

Zapraszamy

Ostatnie wolne terminy na wesela w 2018/2019

Zarezerwuj!