Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Hotel MAX oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy planują wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, wesela, urodziny, chrzciny, przyjęcie komunijne, spotkanie w gronie przyjaciół, stypy, bankiety.

Gwarantujemy Państwu obsługę na wysokim poziomie, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy, nawet najbardziej wymagający gość był w pełni zadowolony. Dajemy Państwu do dyspozycji naszą przestronną, piękną salę, która dodatkowo zostaje zawsze wzbogacona o zachwycające dekoracje, przystosowane pod dane imprezy okolicznościowe. Luboń leży niedaleko Poznania, dlatego często z naszej oferty korzystają właśnie mieszkańcy tego miasta, jako że zapewniamy pełen profesjonalizm w przystępnej cenie. Przygotujemy pyszne potrawy na Państwa przyjęcie, zajmiemy się instalacją nagłośnienia oraz pomożemy w wyborze zespołu muzycznego.

z

Organizacja wesel

Zawarcie związku małżeńskiego to wielkie wydarzenie dla całej rodziny, przepełnione radością i tańcem. Wysokiej klasy organizacja wesel w Luboniu stanowi jedną z naszych specjalności, dzięki której jesteśmy znani w Wielkopolsce, dlatego zwykle pary zgłaszają się do nas z dużym wyprzedzeniem, aby nie zabrakło dla nich miejsca w naszym terminarzu.

}

Stypy

Pogrzeb jest zazwyczaj ciężkim i smutnym doświadczeniem, więc obsługując urządzane przez nas stypy w Luboniu zawsze zachowujemy wyjątkową wyrozumiałość wobec gości. Tak jak w przypadku każdej innej okazji, dbamy przy tym o doskonałą jakość przygotowanych dań oraz elegancką aranżację sali. Zapewniamy, że niezależnie od tego, jaki typ przyjęcia u nas Państwo zamówią, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania.

Zapraszamy

Ostatnie wolne terminy na wesela w 2018/2019

Zarezerwuj!