Hotel przy autostradzie A2

Dzięki temu, że prowadzimy hotel przy autostradzie, mają Państwo do nas bardzo wygodny dojazd. Co więcej, przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę, aby każdy czuł się u nas doskonale i mógł z przyjemnością wypoczywać. Nasz obiekt już z zewnątrz przyciąga imponującym wyglądem, a wnętrza prezentują się jeszcze lepiej. Jest to miejsce bardzo nowoczesne, wzbogacone między innymi o klub fitnessu oraz wykwitną restaurację. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni zadowoleni z pobytu w Hotelu Max! Autostrada A2 jest jedną z najważniejszych dróg ekspresowych w naszym kraju, stąd oferowane przez nas noclegi cieszą się sporą popularnością. Osoby na wyjazdach biznesowych, mają okazję odpocząć w komfortowych warunkach przy trasie, którą podróżują, a zmęczeni drogą turyści mogą wyspać się przed dalszą jazdą.

Pokoje i apartamenty

Wejście na teren hoteluW naszej atrakcyjnej ofercie mieszczą się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także całe apartamenty. Każdy z wariantów posiada własną toaletę oraz łazienkę z prysznicem, a ponadto, na terenie całego obiektu mogą Państwo bez dodatkowych opłat korzystać z sieci bezprzewodowej. Co więcej, jesteśmy jednym z pierwszych hoteli w Polsce, które udostępniają swoim gościom opcję noclegu w pokoju EKO, gdzie nie znajdują się żadne urządzenia emitujące promieniowanie, takie jak monitory i odbiorniki telewizyjne.

Poznań – konferencje, spotkania

Okrągły zastawiony stółZatrzymując się w hotelu przy autostradzie A2, zapewniają sobie Państwo szybki i łatwy dojazd do Poznania. W mieście tym odbywają się liczne konferencje i spotkania biznesowe, dlatego często zatrzymują się u nas przybywający tam przedstawiciele firm. Ponadto, stolica Wielkopolski obfituje w wydarzenia kulturalne, naukowe i sportowe, więc niejednokrotnie gościmy także ich uczestników oraz prelegentów. Warto również wiedzieć, że dysponujemy salą, w której mogą Państwo u nas również zorganizować konferencję, szkolenie, promocję produktu, spotkanie biznesowe i nie tylko.

Czas na odpoczynek i regenerację

Hotel w nocyZawsze zapewniamy naszym gościom pełen spokój oraz wysoki poziom komfortu. Zależy nam ogromnie na tym, aby wszyscy czuli się w Hotelu Max jak najlepiej i chętnie do niego wracali. U nas mogą Państwo z powodzeniem zregenerować siły po intensywnym dniu na konferencji lub innym wydarzeniu, a także przygotować się na następne punkty programu (np. przećwiczyć przemówienie). Wypoczynek znajdują tutaj często także turyści, zbierający siły na dalsze zwiedzanie Poznania i innych ciekawych miejsc w Wielkopolsce.

Zapraszamy

od poniedziałku do soboty
od godziny 13:00 do 22:00,
w niedziele do 20:00.

Zarezerwuj!