<h1 class="et_pb_code_0">Sala konferencyjna - Luboń koło Poznania</h1>
Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług oraz zaplecza przy organizowaniu wszelkiego rodzaju meetingów biznesowych. Do Państwa dyspozycji jest posiadana przez nas sala konferencyjna koło Poznania, w której można zorganizować:
Konferencje
Szkolenia
Promocje
produktów
Spotkania
biznesowe
Bankiety
Aukcje
Firmowe imprezy okolicznościowe
Sala ta w zależności od ustawienia, mieści do 200 osób. Dodatkowym atutem jest bliskość miasta, autostrady oraz arterii komunikacyjnych, dzięki którym szybko można dotrzeć do hotelu z każdego miejsca w Poznaniu. Posiadamy duży parking, zaplecze multimedialne, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Sala konferencyjna

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, z przyjemnością przystosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zawsze uważnie wysłuchujemy uwag klientów i staramy się jak najdokładniej spełnić przedstawione nam wymagania. Nasza sala konferencyjna w Luboniu koło Poznania gościła już wielu ważnych gości biznesowych i nie tylko, dlatego dokładnie wiemy, jak należy organizować tego rodzaju wydarzenia oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

Czerwony dywan przed wejściem do hotelu

O hotelu

Hotel MAX to nowoczesny i zadbany budynek, prawdziwa wizytówka Lubonia. Reprezentatywny wygląd to nie wszystko, ponieważ zarówno sala konferencyjna, jak i reszta pomieszczeń są dostosowane tak, by spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, jego atrakcyjna lokalizacja sprawia, że nie tylko goście biznesowi, ale także turyści doceniają bliskie sąsiedztwo stolicy Wielkopolski, a jednocześnie oddalenie od zgiełku dużego miasta.

Jeśli interesuje Cię sala konferencyjna koło Poznania, która Twoich gości powita nowoczesną przestrzenią, a Ciebie ukaże jako doświadczonego i profesjonalnego organizatora, to Hotel MAX będzie idealnym wyborem. Nasz wykwalifikowany i uprzejmy personel przygotuje wszystko według Państwa wskazówek tak, by sala konferencyjna spełniała nawet najbardziej surowe wymagania.

Biznes - zadaj pytanie

6 + 15 =

Cały Poznań w zasięgu ręki

Zarezerwuj!