+48 61 8104 340 hotelmax@hotelmax.com.pl

Restauracja Hotel Max - Luboń

Restauracja znajdująca się w naszym hotelu zaprasza kusząc różnorodnością i smakiem potraw, które podawane są w wyjątkowo urokliwym wnętrzu. W ofercie restauracji znajdą Państwo dania kuchni polskiej i europejskiej.

Daniem popisowym naszej restauracji są steki z polędwicy wołowej z aromatycznymi sosami (pieprzowy, kaparowo-oliwkowy, gorgonzola).

Starannie dobrane receptury oraz różnorodne smaki zapewnią wyborną przygodę dla podniebienia. Natomiast po kolacji zapraszamy na aromatyczną kawę bądź drinka w hotelowym barze.

W sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka piwnego.

Restauracja czynna od poniedziałku do soboty od godziny 13:00 do 22:00, w niedziele do 20:00.

Śniadania serwowane są w godzinach 7:00 – 10:00

Restauracja Hotelu MAX organizuje również szkolenia, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

Spotkaj się u
nas ze swoimi najbliższymi!

Jeśli szukają Państwo jak najlepszego miejsca na rodzinne spotkania, doskonałą sugestią będzie właśnie nasza restauracja. Luboń stanowi jej lokalizację – mieści się ona w obrębie budynku Hotelu Max. Zapewniamy piękny wystrój wnętrza, nieskazitelną czystość oraz swobodną i przyjazną atmosferę. Na stole natomiast znajdą się przygotowane z sercem dania, powstałe z wykorzystaniem świeżych składników oraz z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do naszej restauracji nie tylko na rodzinne obiady, ale również na spotkania ze znajomymi czy też lunch w przerwie od pracy.

Zarezerwuj stolik

tel. +48 61 8104 340

Zapraszamy

od poniedziałku do soboty
od godziny 13:00 do 22:00,
w niedziele do 20:00.

UWAGA!!

w miesiącach lipiec i sierpień restauracja jest otwarta od 12:00 – 20:00
Zarezerwuj!